Nechty pre náročné..

Pred nedávnom som sestre pripravoval reklamnú tabuľu. Tak, ako vždy, aj tentokrát ma dopálilo jej logo a tak som v slabej chvíli vymyslel zaujímavú vec. Urobím jej nie zrovna konvenčné logo a uvidíme, ako zareaguje jej klientela na Facebook stránke.

Logo teda nakoniec vyšlo naozaj nekonvenčne, ba priam punkovo, ale reakcie boli nanajvýš pozitívne a minimálne ľudí pobavilo. Dokonca baví ešte do dnes, keďže ho sestrička stále používa ako profilový obrázok FB skupiny:

logo SB nails

A aby sa nepovedalo, že z našej dielne vychádzajú neseriózne veci, predizajnovali sme aspoň "cover" obrázok jej skupiny, ktorú môžte sami navštíviť, či pridať sa do nej: https://www.facebook.com/sbnailsstudio

SB nails

Facebook

 

Niekedy je dobré ukázať, že za vašou značkou sa nachádza človek z mäsa a kostí, taký ako každý iný. Nebojte sa svojim zákazníkom ukázať, že nie ste suchári a že humor a vtip sprevádza váš život. Facebook stránka je zrovna miesto, kde môžte byť menej formálni. Fanúšikovia sa vám za to odvďačia súdržnejším vzťahom k vašej značke a silnejšou lojalitou. Nehovoriac o tom, že vtipné riešenia radi "lajkujú"...

Ohodnoťte článok
(9 hlasov)
Dušan Beláň

Zakladateľ a (zatiaľ) hlavný administrátor projektu WebNaKľúč, aktívny fotograf a lektor. Záujmy: umenie, fotografia, knihy, marketing, bicykel, príroda, technológie.

Webová stránka: www.webnakluc.sk

2 komentáre(ov)

Zanechajte komentár

Uistite sa, že ste vyplnili polia označené (*) r. HTML kód nie je povolený.

návrat hore

Kariéra

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.:
* dlhodobo hľadáme administrátorov (Joomla!, php, validita)
* taktiež obchoďákov na ŽL (provízny systém)

Kontakty

mob.: +421 905 747 623
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
office: FOCUS consulting & trade
            Edmunda P. Bárdoša č. 184
            027 32  Habovka
SK-NIC: DUAN-0264

 

Social Media Center

Social media

Google Apps Center

Google apps